Karın kası için 10 beslenme önerisi

9
297
Karın kası için 10 beslenme önerisi
Karın kası için 10 beslenme önerisi

Karın kası için 10 beslenme önerisi

Karın kası çıkartmak sanıldığının aksine egzersiz değil mutfak olayıdır. Siz ne kadar egzersiz yaparsanız yapın eğer ki beslenmenize dikkat etmiyorsanız emin olun ki karın kasların asla istediğiniz gibi olmayacaktır. Bu bakımdan her zaman söylendiği gibi karın kasları mutfakta çıkar.

Genel yapı itibari ile karın kaslarını çıkartmak sadece o bölgeye odaklı çalışmak değildir. Tam aksine tüm beden olarak yapacağınız çalışmalar daha etkili olacaktır. Özellikle karın bölgesi yağlarından nasıl kurtulurum diye bir durum söz konusu değildir. Kısacası bölgesel yağ yakımı diye bir olay söz konusu değildir. Bu bakımdan bölgesel yağ yakımından ziyade tüm bölgelerle ilgili yapacağınız egzersizlerle beden yağ oranınız düşecek ve aynı zamanda gün geçtikçe karın kaslarınızın belirginleştiğini fark edeceksiniz.

Aşağıda yer alan görselde etkili bir şekilde karın kası çıkartmak için uygun olan beslenme ip uçları yer almaktadır. Ancak bu beslenme önerilerine dikkat ederken aynı zamanda egzersiz yapmayı da ihmal etmeyin.

Karın kası için 10 beslenme önerisi

Karın kası için 10 beslenme önerisi
Karın kası için 10 beslenme önerisi

9 YORUMLAR

  1. Harika bir beslenme önerisi olmuş. Ancak karın kası yapmak gerçekten çok zor bir iş. Karın kası oluştuktan sonra da çok dikkat etmek gerekiyor. Aksi halde hemen kaybolup gidiyor.

  2. Öncelikli kural yağ seviyesinin önemli ölçüde azalması. Yoksa istediğiniz kadar abdominal hareketler çalışın, tüm o kaslar yağların altında görünmez olacaktır.

  3. Karın kası en zor çıkarılan kas gruplarındandır. Bunun sebebi de sizin belirttiğiniz gibi karın kaslarının çıkmasını sağlayan en önemli unsurun beslenme olmasıdır. Beslenme çoğu zaman spordan daha zordur. İnsanlar iradelerine sahip çıkamadığı için dengesiz beslenmekte ve bel-karın bölgesinde yağ birikimine sebep olmakatadırlar.

  4. Türkiye de yanlış bilinen bir gerçektir mekiğin karın kası çıkardığıdır. Karın kası yağ oranı ile alaklıdır. Yağ oranı düşerse karın kası ortaya çıkar

CEVAP VER