İşte Milli takımımızın yeni formaları

7
528
İşte Milli takımımızın yeni formaları
İşte Milli takımımızın yeni formaları

İşte Milli takımımızın yeni formaları

Milli Futbol Takımlarımızın Nike tarafından hazırlanan yeni iç saha ve deplasman formaları bugün tanıtıldı.

A Milli Takımımız yeni formaları ilk kez Mart ayında oynayacağı İsveç ve Avusturya maçlarında giyecek. Milli Takım, UEFA EURO 2016 ve FIFA Dünya Kupası Rusya 2018 elemelerinde de bu formalarla sahaya çıkacak.

Futbolseverler A Milli Takım’ın yeni formalarını TFF’nin Online Mağazası olan eshop.tff.org adresinden ön siparişle satın alarak Milli Takım’la aynı gün giyme fırsatına kavuşabilecek. Milli Takım Taraftar Kulübü üyeleri formalara indirimli ulaşma şansına sahip olurken, tüm futbolseverler ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilecek. Tanıtıma özel olarak yeni formaları bugün ön sipariş verenler arasından 10 kişiye formaları imzalı olarak gönderilecek.

Teknolojinin son imkanları kullanılarak hazırlanan ve kültürel öğelerin ön plana çıkartıldığı iç saha ve deplasman formalarının özellikleri şöyle:

Türkiye Yeni İç Saha Forması

Türkiye Yeni Deplasman Forması

Şimdi sipariş vermek ve formayı ilk giyenler arasında olmak için tıklayın:
eshop.tff.org

Önemli duyuru
Bugün ön sipariş verenler arasından 1., 10., 20., 30., 40., 50. 60., 70., 80., 90. ve 100. kişilere formaları, Milli Takım futbolcuları imzalı olarak gönderilecektir.

Yeni Milli takım formaları

Milli takım yeni formalar 1
Milli takım yeni formalar 1
Milli takım yeni formalar 2
Milli takım yeni formalar 2

7 YORUMLAR

  1. Formalar baya güzel duruyor. Bu formalara güzel bir şampiyonluk yaraşır fakat milli maçlarda beraberliğe bile şükreder hale gelmeye başladık. Umarım bir an önce milli takım kendine çeki düzen verir de eskisi gibi milli maçların olduğu günleri iple çekeriz.

CEVAP VER