Dünyanın en iyi fitness salonu

4
823
Dünyanın en iyi fitness salonu
Dünyanın en iyi fitness salonu

Dünyanın en iyi fitness salonu

Mimari yapısı, kullanılan malzeme kalitesi, şık tasarımı ile www.sporkulturu.com olarak yapmış olduğumuz, dünya genelindeki incelemeler sonucunda, dünyanın en iyi spor salonu olarakDavid Barton Gym‘i seçtik. ABD’de yer alan David Bartom fitness salonu toplamda 8 farklı lokasyonda yer almakta.

1992 yılından beri hizmette olan salon, şuan dünyanın en iyi salonları listesinde yer almaktadır. İçerisinde Fitness, Yoga, Yüzme ve daha bir çok özelliği barındıran David Bartom Gym kuşkusuz en iyi fitness salonlarından biridir.

Lokasyon sayısı bakımında bir çok spor salonunun gerisinde kalmış olsada, kalite bakımından incelendiğinde her anlamda harika bir fitness salonu olarak gözümüze çarpmaktadır.

Kullanılan renkler, modern ve eski dönemin birlikte harmanlandığı alanlar, dünyanın en kaliteli fitness ekipmanları ve metrekare cinsinden büyüklüğü ile dünyanın en kaliteli spor salonu unvanını www.sporkulturu.com olarak David Bartom Gym‘e layık gördük.

Dünyanın en iyi fitness salonu olarak gördüğümüz David Bartom Gym daha öncede bahsettiğimiz gibi 8 farklı lokasyonda ABD sınırları içerisinde hizmet vermektedir. Bunlar; New York, Miami, Chicago, Seattle, Las Vegas, Los Angeles, Boston, Philadelphia.

David Bartom Gym‘i diğer spor salonlarından ayıran en önemli özelliği de Google Play ve App Store mağazalarında kendi uygulamalarının yer almasıdır. Bu özelliği ile oldukça profesyonel bir görüntü sergilemektedir.

David Bartom Gym fotoğrafları:

Dünyanın-en-iyi-fitness-salonu-1
Dünyanın-en-iyi-fitness-salonu-1
Dünyanın-en-iyi-fitness-salonu-2
Dünyanın-en-iyi-fitness-salonu-2
Dünyanın-en-iyi-fitness-salonu-3
Dünyanın-en-iyi-fitness-salonu-3
Dünyanın en iyi fitness salonu 4
Dünyanın en iyi fitness salonu 4
Dünyanın en iyi fitness salonu 5
Dünyanın en iyi fitness salonu 5

4 YORUMLAR

  1. Profesyonel ve işini gayet iyi yapan eğitmenler tarafından işletilen bir salon fakat ücret olarak biraz uçuk. İmkanımız olsa da bizde gidebilsek keşke 🙂

  2. Çok güzel ama aidatı kim bilir ne kadardır.Ülkemizde de buna benzer salonlar vardır herhalde. Ben birkaç tane gördüm ama bunun gibi değil.

CEVAP VER